Trwa kolportaż lipcowego Biuletynu Informacyjnego [z eDodatkiem]

04-07-2019, 08:51

Najnowsze wydanie trafi do Państwa domów już wkrótce. W numerze m. in.:

Rewitalizacja Starego Miasta
Elementem kolejnego etapu rewitalizacji Starego Miasta jest przebudowa i rozbudowa sieci wodociągowej z przyłączami oraz budowa sieci kanalizacji sanitarnej. (...)

Przebudowa ulicy Pasternik
Na ulicy Pasternik wykonano już nową konstrukcję skrzyżowania z ulicami Przemysłową i Nadrzeczną. Trwa też instalacja oświetlenia. (...)

Łęczyński Odyniec Kultury przyznany
Adam Świeca to laureat tegorocznej Nagrody Burmistrza Łęcznej Łęczyński Odyniec Kultury, przyznawanej za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i kultury. (...)

Wakacyjna odnowa Dwójki
Do końca wakacji budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej przejdzie niezbędną modernizację. Wymaga prawidłowego odwodnienia zachodnich ścian. (...)

Znikają wydepty
Najbardziej uczęszczane „dzikie” szlaki komunikacyjne już wybrukowane. (...)

Podziemny świat
Na Rynku I w Łęcznej zagościła ekspozycja fotografii Eliasza Waca. (...)

Kolorowo!
Do Łęcznej zawitał Holi Festival. Kolorowa zabawa spodobała się! (...)

Debiuty 2019
XV Festiwal Piosenki i Tańca był doskonałą okazją do debiutów scenicznych. (...)

I wiele więcej!

Z przyjemnością informujemy, iż w minionym kwartale w Łęcznej nastąpił prawdziwy urodzaj wydarzeń kulturalnych przygotowanych przez Centrum Kultury. Aby utrwalić te udane inicjatywy, przygotowaliśmy eDodatek „Biuletynu Informacyjnego”.

Zapraszamy do lektury.