Kameralny Rajd Rowerowy 2019

11-06-2019, 07:56

Stowarzyszenie Agroturystyczne „Polesia Czar” 16 czerwca zaprasza na kolejną edycję „Kameralnego Rajdu Rowerowego”. Formuła rajdu jest otwarta, będą mogli wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani, którzy stawią się do godz. 10.00 na miejscu zbiórki tj. w Łęcznej na parkingu przy spichlerzu w parku na Podzamczu.

Zachęcamy na wspólną wycieczkę całe rodziny. Trasa rajdu: Łęczna – jez. Łukcze – Łęczna, liczy ok. 45 km i wiedzie głównie przez teren gminy Ludwin: z Łęcznej przez Witaniów, Kolonię Ludwin, Ludwin, Dąbrowę do Ośrodka Wypoczynkowego „Łukcze”.  W ośrodku odbędzie się dłuższy odpoczynek grupy z poczęstunkiem słynnymi pierogami z gospodarstwa agroturystycznego „Marynka”. Powrotna droga będzie prowadziła przez Rogóźno, Uciekajkę, Dratów, Puchaczów na parking przy cmentarzu komunalnym gminy Łęczna w Starej Wsi. W drodze nad jezioro Łukcze i z powrotem odbędzie się po jednym krótkim postoju. Znaczna część trasy wiedzie drogami szutrowymi, na których najlepiej sprawdzają się rowery z grubszymi oponami.

Pogoda na weekend zapowiada się słoneczna, warto więc zabrać ze sobą wodę i nakrycie głowy, a na wspólny piknik nad jeziorem -  koc.